2016 m. birželio 8 d., trečiadienis

Morat Aggression Force 2

Padažiau dar šiek tiek moratu. Šį kartą dažiau moratų sunkiuosius pestininkus, realiai šios trys miniatiūros sudaro puse ITS turnyrines armijos, maždaug 150 taškų. Miniatiūras surinkau greitai ir be nuotikių, visos detalės puikiai gula į savo vietas.
Žaidime Sogoratai atlieka tankų vaidmenį, eini į priekį ir viską šluoji nuo kelio. Žinoma nereikia pamiršti, kad Infinity pasaulyje be problemų miršta net ir sunkieji pestininkai, todėl priedangas išnaudoti butina.
Kornakas yra gana neblogas leitenantas, jis gauna paildomą orderį, (o moratams kiekvienas orderis yra aukso kainos) ir dar jis gali jungtis į link team su Sogoratais. kornakas gerai kaunasi ir šaudo, ko gi dar galima norėti iš kosmoso beždžiones?

kornak gazarot
Sogorat, Kornak Gazarot, Sogorat

Su Karoliu nesenai sulošem partiją Infinity, po truputi ruošiamės Infinity turnyrui Chelmžoje. 
Išbandžiau šiek tiek kitokia karių kombinaciją, pabandžiau panaudoti sunkujį pestiniką. Na jis ganėtinai pasiteisino, bet labai jau daug taškų kainuoja, todėl turiejau daug mažiau orderių. Abejoju dėl Janissary naudojimo ateityje.
Savo žaidimu nesu patenkintas, pirmame ejima totaliai užpjoviau gribą, blaškiausi, kažka dariau, kažkur ejau, bet taip nieko ir nenuveikiau... antrame ir trčiame ejime žaidžiau šiek tiek geriau, bet situacijos tai neišgelbėjo ir pralaimejau 1-10. Reikia treniruotis, Infinity klaidų neatleidžia.

haqqislam janissary
Janissary sunkusis pestininkas ruošiasi atakai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą