2016 m. rugpjūčio 31 d., trečiadienis

Khador vs Trollbloods

Turėjau laisvą šeštadienį, ir nutariau praleisti jį stumdydamas karo mašinas. Susiradau puiku oponentą tam reikalui, tai buvo Batma ir jo troliai.
Labai norėjau išbandyti naujaji žaidimo stilių su savo Khador armija. Šį kartą žengiau drąsu žingsnį ir pabandžiau žaisti ne su pėstininkais, o su karo mašinom. Paemiau 4-ias mašinas, Behemoth, Berserker, Jugernaut ir Destroyer, visam šitam mašinų parkui vadovavo karmagis Vladas (mano megstamiausias).
12val. Buvau Vilniuje, Rikio klube.
Paruošem stalą, surikiavom kariaunas, scenarijus Caster kill, Vladas vs Doomshaper.
Aš gavau pirmą ėjimą ir daug neplanuodamas nubėgau į priekį.
Šiek tiek pasidaužius, sekmingai atakavau su Behemoth ir uždaužiau Mulgą, mano pestininkai išvalė trolių pėstininkus, kelias link oponento karmagio Doomshaper'io atsiveria,  puolu su viskuom ką radau ir Doomshaperis žusta geležiniuose Khadoro gniaužtuose.
Man asmeniškai Doomshaperis kombinacijoje su Mulg the Ancient pasirodė kiek silpnokai, nors Mulg'as vis dar be vargo sudaužo sunkias khadoro karo mašinas vos keliais smūgiais (pvz. mano Jugernaut'ą), tačiau jis jau ne toks stiprus kaip buvo anksčiau. Partija laimėjau.

Vladas ruošiasi kovai.

Apsuptas Doomshaper'is

Per pertrauka arbata ir pokštai su Rikio šeimininkų Egių.
Antrai partijai aš pasilikau tokią pačią armiją, o Batma pasieme Madrak World Ender su Fenblade
pestininkais. Pradžia buvo kruvina, vyko apsikeitimas smūgiais kaip per boksą. Tada Madrakas pradėjo savo solo pasirodymą, išdaužė visus mano pestininkus, sužalojo karo mašinas, jis tikras monstras.
Galiausiai ant stalo prasidėjo karmagių dvikova Vlad'as vs Madrak'as. Aš užturbinau Vlad'o šarvus ir gynybą, o Madrak'as  Vlad'o smugius skirtus jam, perkeldavo ant savo vargšu pestininkų... taip tesėsi kokius 2 ejimus, kol galiausiai Vlado šarvai neatlaike ir jis buvo nukautas. Partiją pralaimėjau.


Skerdynės

Vladas tuoj gaus gumbą :)

Buvo išties smagu pažaisti, Batma puikus oponentas, žaidimas vyko džentelmeniškai.
Labai patiko, kad Warmachines žaidimas įgavo naujo kvepavimo, ir pasiemes keturias karo mašinas galiu tikrai konkurencingai žaisti.  Žaidimo procesas tapo greitesnis, nes daug taisyklių tiesiog dingo,  galima žaisti su mažiau figurėlių pvz. mano 50 taškų kariauną sudarė 17 miniatiūrų, viskas vyko daug maž sklandžiai.
Namo parvažiavau geros nuotaikos, puikiai pakariavęs ir su naujais Khador'o pastiprinimais :)

Doom reavers ir katinas.

Khador startėriukas.


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą