2016 m. kovo 7 d., pirmadienis

Savaitgalis Varšuvoje.

Turistiniais tikslais porą dienų pasisvečiavau Lenkijos sostinėje.
Rekomenduotas Karolio tiesiog privalėjau užsukti į Wargamer parduotuvę, man tai turbūt buvo vienas svarbiausių kelionės tikslų. Prieš papuldamas į parduotuvę, sugebėjau  kaip visiškas žioplys Starbucks'e palikti savo tašę su fotoaparatu, po gero pusvalandžio atsitokėjau, kad neturiu tašės, tad teko eiti atgal ir su Starbucks personalo pagalba laimingai atgavau savo mėgstamiausia tašę.
Galiausiai papuoliau į wargamer parduotuvę... Įėjęs pro duris iš pradžių pagalvojau, kad aš jau numiriau ir papuoliau į Valhalą ar panašią vietą. Nuo asortimento raibo akys, visko daug ir visiems skoniams, Infinity, Flames of war, X-Wing, Ogniem i mieczem ir t.t. Visokie priedai žaidimams, knygos, kauliukai, matuokliai, tašės ir visas kitas wargeimeriam be galo reikalingas šlamštas.
Visko apžiūreti neužteko laiko, tačiau kai ką nusipirkau, dar šiek tiek šnektelėjau su draugišku barzdotu pardavėju apie tai, kas žaidžiama jo parduotuvėje. Jis papasakojo, kad vietiniai dažniausiai lošia X-wing ir Infinity, buvo laimingas ir gyvenimu nesiskundė. Būtų smagu, jei kažkas panašaus būtų ir Lietuvoje.
Vakare su kompanija pavakarieniavom vietnamiečių restorane, man ten labai patinka maistas, nors restorane gan keista atmosfera ir aplinka, bet nueiti ten verta.
Šiaip daug nesiplečiant Varšuva yra didelis miestas ir savaitgalio viską apžiūrėti tikrai nepakaktų, o pamatyti tikrai yra ką. Mieste pilna paminklų Varšuvos sukilimui, begalė visokių muziejų, restoranų, barų, pramogų, ir pramogų 18+ (kai kur šokėjos kviečia užeiti į džentelmenų klubą tiesiog gatvėje) vienu žodžių pilna visokiausių pramogų pagal skonį :)
Beje Koperniko mokslo muziejų tikrai verta aplankyti, bet patarčiau iš anksto internetu nusipirkti bilietus, kad nereikėtu stovėti eilėse, kurios yra išties milžiniškos.
Puikiai praleidau laiką Lenkijos sostinėje.

Varšuvos sukilimo memorialas.Lenkų sukurtas karo žaidimas "Ogniem i mieczem"

Galvojau gal čia įmanoma kažką sulošti? :)

Infinity asortimentas milžiniškas

Labai smagus vietnamiečių restoranas.

Iš šio bokšto galima pamatyti visą Varšuvą

Šį bei tą nusipirkau sau :)

Centre palikęs mašiną, greičiausiai rasi tokią escorto paslaugų skrajutę :)


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą